Černovír – Zábřeh – st.dorost

8.9.2017

Sestava:

Jílek Martin -Krňávek,Laštůvka,Jarmar – Navara,Appl,Tareš,Dohnálek ,Faulhammer- Víšek,Jedelský

Střídali:

Hartinger,Janák,Seidl,Baldermann

Komentář:

V úvodu zápasu bylo naše mužstvo aktivnější a vytvořilo si převahu,kterou korunoval Tareš,který vniknul do soupeřového velkého vápna a soupeř ho zastavil jen za cenu faulu. Pokutový kop sám Tareš proměnil. Další šanc měl do prázdné branky z malého vápna Víšek,který bohužel netrefil prázdnou branku. Tento moment ovlivnil průběh zápasu,soupeř se osmělil a výsledkem byla chyba naší obrany ,která zbytečně faulovala a soupeř nabídnutou příležitost ze standartní situace využil ke vstřelení vyrovnávací branky.

Naše mužstvo začalo hrát nervózně a nedokázalo držet míč a kombinovat,soupeř začínal mít převahu a po další chybě vstřelil vedoucí branku,kdy naši hráči nedokázali soupeřovi zabránit ve střele z poza velkého vápna.

Do Druhé půle jsme opět vstoupili aktivně a měli další šance,bohužel bez gólového efektu.

Soupeř pak využil dalších chyb a vstřelil 3 branky na konečných 5:1

Copyright © 2019, SK SULKO Zábřeh