Dorost B

  • Rozpis utkání dorost ,,B“ - podzim 2019
  • KS dorost ,,B“ - JARO 2019
  • Tabulka
  • Soupiska
  • Realizační tým
  • Tréninky
  • Foto
  • Platba členství

DatumDenČasSoupeřMístoodjezdVýsledek
10.8.So14:30SK Řetězárna
Česká Ves
venku12:15Česká ves- Zábřeh – 3:3, po penaltách 4:3

Branky: 2x Hampl , Balcárek

Sestava: Kreutz- Mrázek,Knápek, Prokop,Matějíček,Kutal,Vitoul,Hampl,Diblík,Nádeníček,Habich, Doubravský,Balcárek
17.8.So12:30TJ Sokol ŠtítydomaZábřeh – štíty -3:2

Branky:Hrubý,Doubravský,Večeř

Sestava: Prokop- Mrázek,Knápek,,Matějíček,Kutal,Vitoul,Hampl,Diblík,Nádeníček,Habich, Doubravský,Balcárek,Večeř,Hrubý,
24.8.So12:00TJ Sokol SudkovvenkuSudkov- Zábřeh – 0:6

Branky: Hampl, Balcárek, Doubravský 2x, Večeř ,Matějíček

Sestava: Kreutz- Mrázek,Knápek, Prokop,Klimek, Matějíček,Kutal,Vitoul,Hampl,Diblík,Nádeníček,Habich, Doubravský,Balcárek
31.8.So12:30SK BludovdomaZábřeh- Blubov – 3:2

Branly: Doubravský,Hampl,Habich

Sestava: Kreutz- Mrázek,Knápek, Klimek,Matějíček,Kutal,Vitoul,Hampl,Diblík,Nádeníček,Habich, Doubravský,Balcárek,Holík P
8.9.Ne13:30TJ Sokol LesnicevenkuLesnice- Zábřeh – 0:6

Branky: Vlastní, Habich,Doubravský, 2x Diblík,Kutal

Sestava: Klimek- Mrázek,Knápek, šembera,Matějíček,Kutal,Vitoul,Hampl,Diblík,Habich, Doubravský,Balcárek,
14.9.SoVolný los
22.9.Ne10:00SK Petrov - SobotínvenkuSobotínPetrov- Sobotín- 2:4

Branky: Knápek, 2x Habich, Doubravský

Sestava: Kreutz- Mrázek,Knápek,Matějíček,Kutal,Vitoul,Hrubý,Diblík,Habich, Doubravský,Balcárek,Bartášek,Resler
28.9.So11:30TJ SK ZvoledomaZábřeh- Zvole – 4:0

Branky: 2x Doubravský,Hrubý,Balcárek

Sestava: Kreutz- Mrázek,Knápek, ,Matějíček,Kutal,Vitoul,Diblík,,Habich, Doubravský,Balcárek,Hrubý,Morávek
6.10.Ne12:30Bohdíkov - RudavenkuBohdíkovRuda n Moravou - Zábřeh B – 1:2

Branky: Doubravský, Ogrocki

Sestava: Bahounek- Prokop,Mrázek, Matějček,Peša,Diblík,Balcárek,Doubravský,Hampl,Rösler,Bartášek,Habich, Vitoul,Ogrocki,Knápek
12.10.So11:30TJ Sokol LeštinadomaZábřeh B- Leština – 1:2 po penaltách

Branka: Doubravský

Sestava: Kreutz – Matějček,Peša,Balcárek,Habich,Doubravský,Bartášek,Knápek,Šembera,Kutal,Ogrocki,Prokop,Mrázek
19.10.So10:00FK Šumperk „B“venkuŠumper B- Zábřeh B – 3:4 ,po penaltách

Branky: Habich 2x, Hampl

Sestava: Kreutz- Matějček,Peša,Habich,Doubravský,Bartášek,Knápek,Mrázek,Rösler,Kutal,Hampl,Balcárek,Ogrocki
26.10.So11:30TJ Sokol Nový MalíndomaZábřeh B – Nový Malín – 7:0

Branky: Habich, Doubravský 2x, Hampl,Ogrocki,Balcárek, Peša

Sestava: Kreutz- Matějček, Peša,Habich,Doubravský,Knápek,Mrázek,Rösler,Kutal,Hampl,Balcárek,Ogrocki,Prokop,Nádeníček
2.11.So14:00Jiskra Rapotín „B“domaZábřeh B - Rapotín B – 16:0

Branky: Peša 2x , Doubravský 4x , Mrázek, Vitoul 2x ,Hrubý, HAbich 2x Diblík,Morávek,Vaňek , Rösler

Sestava: Bahounek – Mrázek,Rösler,Matějček,Vitoul,Peša,Diblík,Habich,Doubravský, Knápek,Bartášek,Jastrzembski,Hrubý,Morávek,Vaněk

DatumDenČasSoupeřMístoodjezdVýsledek
6.4.So13:00TJ FC HněvotíndomaSULKO Zábřeh "B" - FC Hněvotín 3:2 (2:1)
13.4.So10:00Brodek u Přerovavenku8:00FK Brodek u Přerova - SULKO Zábřeh "B" 0:6 (0:1)
20.4.So10:00Sokol Bohuňovicedoma SULKO Zábřeh "B" - Sokol Bohuňovice 3:2 (1:0)
27.4.So10:00SK Šumvaldvenku8:20SK Šumvald - SULKO Zábřeh "B" 3:5 (0:4)
4.5.So13:00SK ŘetězárnadomaSULKO Zábřeh "B" - SK Řetězárna 6:2 (3:1)
11.5.So14:00FK Slavonínvenku12:15 FK Slavonín - SULKO Zábřeh "B" 0:1 (0:0)
18.5.So13:00Sokol TovačovdomaSULKO Zábřeh "B" - Sokol Tovačov 4:1 (3:0)
26.5.Ne10:00SK LošticevenkuAUTA SK Loštice - SULKO Zábřeh "B" 3:2 (3:2)
1.6.So13:00TJ Sokol Olšany u Prostějovadoma
8.6.So13:00FK Šternberkdoma SULKO Zábřeh "B" - FK ŠTERNBERK 2:1 (2:0)
16.6.Ne17:00Dub nad Moravouvenku15:00

Jméno a Příjmení
Ondřej Mrázek
Jakub Rösler
Jakub Matějček
Radomil Vitoul
Kryštof Peša
Daniel Diblík
David Habich
Vojtěch Doubravský
Jaroslav Knápek
Tomáš Bartášek

Realizační tým


Trenér ml. dorost "B"

Lukáš Okleštěk

Tel.:+420 777 797 821

E-mail: Lukas.oklestek@nordsued.com

Tréninky


Úterý
17:00 – 18:30 hod

Čtvrtek
17:00 – 18:30 hod

Pátek
18:00 – 19:30 hod

Platba členství (příspěvky)

  • Částka:1850Kč/půl rok
  • Číslo účtu: 43-9210540217 / 0100
  • VS: 200
  • sourozenci – starší platí plnou částku, druhý – mladší ½ (950Kč)
  • při měsíční platbě příspěvků je částka stanovena na 310Kč
  • zpráva pro příjemce: jméno hráče
Partneři
Copyright © 2019, SK SULKO Zábřeh