Starší dorost

  • Aktuality
  • KP dorost ,,A“ - JARO 2019
  • KP dorost ,,A“ - PODZIM 2018
  • Tabulka
  • Soupiska
  • Realizační tým
  • Tréninky
  • Platba členství

Aktuality

DatumDenČasSoupeřMístoOdjezdVýsledek
30.3.So10:00Olomouc-ChomoutovdomaZábřeh- Chomoutov – 4:2 ( 4:0)

Branky: Navara,Šebesta, Petr Holík, Krňávek

Sestava: Klimek- Prokop, Krňávek,Geprt – Navara, Stříž,Nádeníček,Šebesta, Resler -Víšek,Petr Holík, - Hartinger,Večeř, Balcárek, Jurčák
6.4.So10:001.HFK Olomouc „B“domaZábřeh – HFk Olomouc B – 2:1 , ( 0:1)

Branky: Navara,Nádeníček

Sestava: Klimek- Holik Václav,Geprt,Prokop,Krňávek, Petr Holík,Balcárek,Appl, Šebesta, Víšek,Navara,Resler,Janů,Nádeníček,Hartinger
14.4.Ne10:001.FC Viktorie Přerovvenku8:0014.4.2019

Viktorie Přerov- B- Zábřeh – 1:1 – penalty: 3:2

Sestava: Klimek, prokop,Geprt,Stříž,Krňávek,Nádeníček,Resler,Appl,Šebesta,Balcárek,Holík Petr,Janů,Jurčák,Hampl,Morávek,Večeř
20.4.So10:00Sokol Konicedoma20.4.2019

Zábřeh- Konice – 7:1

Branky: Holík Petr,Víšek,Navara 3x, Appl, Balcárek

Sestava: Jurčák-Prokop,Krňávek, Geprt,Stříž,Nádeníček,Appl,Navara,Víšek, Hartinger,Holík,Janů,Klimek,Večeř,Balcárek,Šebesta,Petr Holík,Václav Holík

Branky: Holík Petr,Víšek,Navara 3x, Appl, Balcárek

Sestava: Jurčák-Prokop,Krňávek, Geprt,Stříž,Nádeníček,Appl,Navara,Víšek, Hartinger,Holík,Janů,Klimek,Večeř,Balcárek,Šebesta,Petr Holík,Václav Holík
28.4.Ne10:00Slovan Černovírvenku8:1028.4.2019

Černovír- Zábřeh – 2:0

Sestava: Klimek- Prokop,Geprt,Stříž, Krňávek,Nádeníček,Appl,Navara,Václav Holík,Šebesta,Petr Holík,Večeř,Hampl,Morávek
1.5.Stř.10:00FK Mohelnicedoma1.5.2019

Zábřeh- Mohelnice – 0:0, 1:0 po penaltách

Sestava: Jurčák-Prokop,Víšek,Krňávek,Nádeníček,Navara,Václav Holík,Šebesta,Petr Holík,Klimek,Balcárek,Hampl,Morávek,Večeř,Stříž,Appl
4.5.So10:00FC Želatovicedoma4.5.2019

Zábřeh- Želatovice – 3:0

Branky: Navara,Appl, Balcárek

Jurčák- Geprt,Krňávek,Nádeníček,Navara,Holík Václav,Šebesta,Holík Petr,Klimek,Balcárek,Appl,Stříž,Hampl,Prokop,Hartinger,Janů
12.5.Ne10:00TJ Sokol Určicevenku8:0012.5.2019

Určice- Zábřeh – 2:3

Branky:Balcárek,Krňávek,Geprt

Sestava: Jurčák- Geprt,Krňávek,Nádeníček,Navara,Václav Holík,Šebesta, Holík Petr,Klimek,Balcárek,Prokop,Stříž,Hampl,Hartinger,Appl,Večeř
18.5.So10:00FK Jeseníkdoma18.5.2019

Zábřeh Jeseník – 1:2

Branky: Janů

Sestava: Jurčák-Václav Holík,Geprt,Krňávek,Nádeníček,Prokop,Klimek,Šebesta,Balcárek,Petr Holík,Navara,Stříž,Hampl,Appl,janů
26.5.Ne10:00Sokol Čechovicevenku8:0026.5.2019

Čechovice- Zábřeh – 7:1

Branka: Navara

Sestava: Klimek- Václav Holík,Stříž,janů,krňávek,HArtinger,Appl,Šebesta, Geprt,Večeř,Navara,Doubravský,Mrázek
2.6.So10:00Sokol Velké Losinydoma2.6.2019

Zábřeh- Velké Losiny- 8:0

Branky: Nádeníček 2x, Appl, Holík Václav,Balcárek, Klimek, Holík Petr 2x

Sestava: Jurčák – Václav Holík,Geprt,Klimek,Krňávek,Stříž,Nádeníček, Hartinger,Appl,Navara, Šebesta,Večeř,Prokop,Balcárek,Petr Holík
9.6.Ne14:45SK Haňovicevenku13:159.6.2019

Haňovice- Zábřeh – 2:3 – po penaltách

Branky: Holík Petr 2x

Sestava: Jurčák – Klimek, Geprt, Prokop- Šebesta, Stříž,Holík Václav,Nádeníček,Appl – Holík Petr,Balcárek,- Resler,Víšek,Morávek,Kutal
15.6.So10:30FK Nové Sadyvenku8:45

DatumDenČas SoupeřMístoOdjezdVýsledek
18.8.So14:15Olomouc-Chomoutovvenku12:15Chomoutov- Zábřeh

Sestava: Jurčák – Navara, Klimek,Krňávek,Geprt – Večeř, Appl,Holík,Šebesta – Hartinger, Víšek - Stříž, Janů

Výsledek: 1:1, po penaltách 1:2

Branka: 61 minuta - Víšek Miroslav
25.8. So13:001.HFK Olomouc „B“venkuautaHfk Olomouc B- Zábřeh

Sestava: Jurčák- Navara, Klimek, Krňávek, Geprt – Večeř, Holík,Stříž,Nádeníček, Šebesta- Víšek – Hartinger,Janů

Výsledek: 1:2

Branky: 36 minuta Geprt , 38 minuta-Šebesta
1.9.So10:001.FC Viktorie PřerovdomaZábřeh- Viktorie Přerov ´B´

Sestava: Jurčák- Janů, Klimek,Krňávek, Prokop – Navara,Holík,Stříž,Nádeníček,Šebesta- Víšek – Balcárek,Resler

Výsledek: 3:2

Branky: 26 minuta Stříž, 69 + 72 minuta Balcárek
9.9.Ne10:00Sokol Konicevenkuauta
15.9.So10:00Slovan Černovírdoma
22.9.So13:00FC Želatovicevenku10:30
27.9. Čt 16:00FK Mohelnicevenkuauta
29.9. So10:00TJ Sokol Určicedoma
6.10.So10:00FK Jeseníkvenku7:30
13.10.So10:00Sokol Čechovicedoma
21.10.Ne10:00Sokol Velké Losinyvenkuauta
27.10.So10:00SK Haňovicedoma
3.11.So10:00FK Nové Sady doma

Jméno a Příjmení
Bronislav Jurčák
František Navara
Jan Krňávek
Martin Klimek
Šimon Geprt
Martin Janů
Lukáš Šebesta
Marek Stříž
Václav Holík
Kryštof Appl
Tomáš Večeř
Miroslav Víšek
Pavel Hartinger

Realizační tým


Trenér
Lukáš Okleštěk
Tel.:+420 777 797 821

E-mail: Lukas.oklestek@nordsued.com

Trenér
Lukáš Toman
Tel.: +420 724 387 145
E-mail: tomanl1989@seznam.cz

Tréninky


Pondělí
16:30 – 18:00 hod

Úterý
16:30 – 18:00 hod

Středa
16:30 – 18:00 hod

Pátek
16:30 – 18:00 hod

Platba členství (příspěvky)

  • Částka:1850Kč/půl rok
  • Číslo účtu: 43-9210540217 / 0100
  • VS: 100
  • sourozenci – starší platí plnou částku, druhý – mladší ½ (950Kč)
  • při měsíční platbě příspěvků je částka stanovena na 310Kč
  • zpráva pro příjemce: jméno hráče
Partneři
Copyright © 2019, SK SULKO Zábřeh