29.kolo Valašské Meziříčí – SK Sulko Zábřeh 1:8 (0:3)
Divizní klub SK Sulko Zábřeh hlásí velkou posilu. Jeho řady rozšíří bývalý fotbalový reprezentant Roman Hubník. Bývalý stoper bude v klubu působit jako sportovní ředitel. Klub to oznámil na sociálních sítích. Za zastupujícího trenéra Pavla Kubíčka pak o víkendu vyhráli 8:1 ve Valašském Meziříčí. V zimě přišel na pozici sportovního ředitele Zábřehu bývalý ligový trenér
