1. FC Viktorie Přerov o. s. – Sportovní klub SULKO Zábřeh 3 : 1 (1 : 0) / starší dorost

19.10.2016

Základní sestava: Schubert Roman – Appl Kryštof, Ratiborský Petr (46. Víšek Miroslav), Jedelský Martin (81. Navara František),  Kryl Jan, Švéda Adam (K), Dohnálek Jakub, Jarmar Adam, Falhammer Jakub, Seidl Daniel, Janák Jan

Branky domácí: Rytíř Jan (14. a 86. min), Javora Patrik (69. min)

Branky hosté: Janák Jan (80. min)

I přesto, že jsme se potýkali s velkou marodkou chtěli jsme v Přerově uspět a odvést si alespoň bod. Úvodních pár minut to vypadalo nadějně, zaskočili jsme soupeře nátlakovou hrou. Vytvořili jsme si mírnou převahu, ale soupeř ustoupil od rozehrávky, zjednodušil hru nákopy a hru vyrovnal. Ve 14. minutě jsme se dopustili chyby v obraně při špatném zajištění, kterou dokázal soupeř využít a ujal se vedení. Jednobrankové vedení jako by klukům z Přerova nalilo krev do žil a ještě více se tlačili dopředu. Občas jsme i my zahrozili protiútokem, ale nedokázali jsme je dotáhnout do konce. Naproti tomu soupeř se ve svých šancích nemýlil a trestal naše chyby. V 69. min se ujal dvoubrankového vedení. My jsme ještě pěknou střelou Honzi Janáka dokázali snížit, ale v 86. min si Přerov své vítězství pojistil.