Muži

DatumDenČasSoupeřMístoodjezdVýsledek
30.7.17:30FK Jeseník venku15:00FK Jeseník – SK Sulko Zábřeh 2:3 (2:1)
8.8.Ne17:00Jiskra Rapotíndoma
14.8.So10:30FK Mohelnicevenkuauta
22.8.Ne16:30TJ Tatran Litoveldoma
29.8.Ne16:30Sokol Velké Losinydoma
5.9.Ne16:00TJ Sigma Lutínvenku14:15
11.9.So16:00TJ Sokol Ústívenku13:45
19.9.Ne15:30SK Lipovávenku13:30
26.9.Ne15:30FC Dolanyvenku13:30
2.10.So15:00Kralice na Hanévenku13:00
10.10.Ne15:00 Sokol Bohoňovicevenku13:00
17.10.Ne14:30FK Medlov venkuauta
23.10.So14:30FK Šternberkvenku12:30
31.10.Ne14:30Brodek u Přerovavenku12:30
6.11.So14:00FC Želatovice venku11:45

DatumDenČasSoupeřMístoodjezd
8.8.NeVolný los
14.8.So17:00Sokol Lukavicedoma
21.8.So16:30SK Loštice 1923 „C“venku
28.8.So16:30Celtic Libivádoma
5.9. Ne16:00Postřelmov „B“venku
12.9.Ne16:00TJ Podolídoma
19.9. Ne15:30 Sokol Palonínvenku
26.9.Ne15:30FK Krchlebydoma
3.10Ne15:00 Tatran Moravičanyvenku
9.10.So15:00Tatran Moravičanydoma
17.10.NeVolný los
24.10.Ne14:30Sokol Lukavice venku
30.10.So14:30SK Loštice 1923 „C“ doma
6.11.So14:00Celtic Libivávenku

TermínSoupeřMísto
11.7. neděle 17.00hod
Svitavyhřiště Zábřeh
14.7. středa 18.00 hod
V.Losiny
hřiště Zábřeh
18.7. neděle 16.30 hod
Moravská Třebová
hřiště Zábřeh
21.7. středa 18.00 hod
Lanškroun
hřiště Lanškroun
24.7. sobota 10.00 hod
Sigma 18´
hřiště Zábřeh
31.7. sobota 16.30 hod
Postřelmov
hřiště Postřelmov – slav. otevření

Kádr hráčů kategorie mužů SK SULKO Zábřeh pro podzim 2020

  • Jakub Němec
    Jakub Němec
    záložník - dres 12
  • Jan Smékal
    Jan Smékal
    útočník/záložník - dres 10
  • Ondřej Paclík
    Ondřej Paclík
    záložník - dres 15
  • Václav Holík
    Václav Holík
    záložník - dres 16
  • Karel Lukas
    Karel Lukas
    záložník - dres 19
  • Roman Schubert
    Roman Schubert
    brankář - dres 1
  • Radek Žák
    Radek Žák
    záložník - dres 13
  • Kryštof Appl
    Kryštof Appl
    záložník - dres 4
  • Jiří Maistryzsin
    Jiří Maistryzsin
    útočník - dres 11
  • Matěj Laštůvka
    Matěj Laštůvka
    obránce - dres 2
  • Adam Švéda
    Adam Švéda
    záložník - dres 8
  • Filip Šincl
    Filip Šincl
    záložník - dres 14
  • Petr Ratiborský
    Petr Ratiborský
    obránce/záložník - dres 18
  • Marek Sitta
    Marek Sitta
    útočník - dres 17
  • Vojtěch Schwab
    Vojtěch Schwab
    obránce - dres 5
  • Lukáš Okleštěk
    Lukáš Okleštěk
    záložník - dres 9
  • Miroslav Žanda
    Miroslav Žanda
    záložník - dres 6
  • Martin Lepka
    Martin Lepka
    obránce - dres 3
  • Lukáš Toman
    Lukáš Toman
    brankář - dres 20
Jakub Němec
záložník - dres 12
Jan Smékal
útočník/záložník - dres 10
Ondřej Paclík
záložník - dres 15
Václav Holík
záložník - dres 16
Karel Lukas
záložník - dres 19
Roman Schubert
brankář - dres 1
Radek Žák
záložník - dres 13
Kryštof Appl
záložník - dres 4
Jiří Maistryzsin
útočník - dres 11

 

Matěj Laštůvka
obránce - dres 2
Adam Švéda
záložník - dres 8
Filip Šincl
záložník - dres 14
Petr Ratiborský
obránce/záložník - dres 18
Marek Sitta
útočník - dres 17
Vojtěch Schwab
obránce - dres 5
Lukáš Okleštěk
záložník - dres 9
Miroslav Žanda
záložník - dres 6
Martin Lepka
obránce - dres 3
Lukáš Toman
brankář - dres 20

 

  • Jaroslav Appl
    Jaroslav Appl
  • Miroslav Báča
    Miroslav Báča
  • Pavel Bittner
    Pavel Bittner
  • Pavel Hartinger
    Pavel Hartinger
  • Jakub Hymr
    Jakub Hymr
  • Jan Janák
    Jan Janák
  • Martin Jedelský
    Martin Jedelský
  • Martin Jílek
    Martin Jílek
  • Jan Krňávek
    Jan Krňávek
  • Dominik Lasovský
    Dominik Lasovský
  • Vojtěch Nádeníček
    Vojtěch Nádeníček
  • Daniel Ohrablo
    Daniel Ohrablo
  • Marek Stříž
    Marek Stříž
  • Marek Vyboštok
    Marek Vyboštok
Jaroslav Appl
Miroslav Báča
Pavel Bittner
Pavel Hartinger
Jakub Hymr
Jan Janák
Martin Jedelský
Martin Jílek
Jan Krňávek
Dominik Lasovský
Vojtěch Nádeníček
Daniel Ohrablo
Marek Stříž
Marek Vyboštok

 

Odchody:

Michal Sitta – přestup – FK Šumperk

Tomáš Horký – přestup – Sokol Jestřebí

František Navara – přestup – Sokol Sudkov

 

Příchody nových hráčů:

Jakub Němec – přestup – TJ Sokol Lesnice

Vojtěch Nádeníček – z vlastního dorostu

(stav k 5. 8. 2020)

Realizační tým


Vedoucí mužstva
Jiří NevrklaTel.: +420 607 807 059

Předseda
Jaroslav Appl
Tel.: +420 720 192 005

Trenér muži "A"
Otto Jáně
E-mail: jane.otto@seznam.cz

Trenér muži "B"

Trenér brankářů
Roman Schubert

Tel.: +420 739 721 086
E-mail: schubert.romes@seznam.cz


Asistent trenéra
Jiří Maistryszin
Tel.: +420 732 722 665
E-mail: jiri.maistryszin@blue-personal.at


Asistent trenéra
Lukáš Okleštěk
Tel.: +420 777 797 821
E-mail: Lukas.oklestek@nordsued.com

Kustod
Marek Vyboštok
Tel.: +420 604 676 812
E-mail: katvass@seznam.cz


Masér
momentálně neobsazeno

Sekretář klubu
Evžen Hampl ml.
Tel.: +420 737 637 048


Účetní klubu
Jarka Wolná

Tréninky


Úterý
17:30 – 19:00 hod.

Středa
17:30 – 19:00 hod.

Pátek
17:30 – 19:00 hod.

 

 

 

 

Partneři
Copyright © 2021, SK SULKO Zábřeh