Muži

DatumDenČasSoupeřMístoodjezd
7.8.Ne17:00Brodek u Přerovavenku15:00
14.8.Ne17:00FK Medlovdoma
21.8.Ne16:30FC Dolanyvenku14:30
28.8.Ne16:30TJ Sigma Lutíndoma
4.9.Ne16:00Sokol Velké Losinyvenku14:30
11.9.Ne16:00Sokol Bohoňovicevenku14:00
18.9.Ne15:30Jiskra Rapotíndoma
24.9.So15:30TJ Tatran Litovelvenku14:00
28.9.Stř16:00TJ Sokol Čechovicedoma
2.10.Ne15:00SK Lipovádoma
9.10.Ne15:00FC Kostelec na Hanévenku13:00
16.10.Ne15:00Sokol Konicedoma
22.10.So14:30FC Želatovicevenku12:15
30.10.Ne14:30FK Jeseníkdoma
5.11.So14:00FK Mohelnicevenku

DatumDenČasSoupeřMístoodjezd
7.8.Ne17:00Sokol Bratrušovdoma
13.8.So17:00Sokol Leštinavenku
20.8.So16:30Baník Staré Městodoma
27.8.So16:30SK Loštice „B“venku
3.9.So16:00Sokol Paloníndoma
10.9.So16:00Jiskra Rapotín „B“doma
17.9.So15:30Sokol Nový Malínvenku
24.9.So15:30FK Úsovdoma
2.10.Ne15:00FC Dubickovenku
8.10.So15:00Sokol Jestřebídoma
15.10.So14:30SK Petrov - Sobotínvenku
22.10.So14:30FK Šumperk „B“doma
30.10.Ne14:30Juventus Mohelnicevenku
5.11.So14:00Sokol Bratrušovvenku

Kádr mužstva SK SULKO Zábřeh – krajský přebor mužů pro jaro 2022

  • Lukáš Toman
    Lukáš Toman
  • Roman Puchr
    Roman Puchr
  • David Kutal
    David Kutal
  • Jakub Morávek
    Jakub Morávek
  • Adam Němec
    Adam Němec
  • Michal Sitta
    Michal Sitta
  • Martin Novák
    Martin Novák
  • David Nízký
    David Nízký
  • Jan Janák
    Jan Janák
  • Vojtěch Nádeníček
    Vojtěch Nádeníček
  • Václav Holík
    Václav Holík
  • Karel Lukas
    Karel Lukas
  • Roman Schubert
    Roman Schubert
  • Radek Žák
    Radek Žák
  • Matěj Laštůvka
    Matěj Laštůvka
  • Filip Šincl
    Filip Šincl
  • Petr Ratiborský
    Petr Ratiborský
  • Lukáš Okleštěk
    Lukáš Okleštěk
  • Miroslav Žanda
    Miroslav Žanda
  • Martin Lepka
    Martin Lepka
Lukáš Toman
Roman Puchr
David Kutal
Jakub Morávek
Adam Němec
Michal Sitta
Martin Novák
David Nízký
Jan Janák
Vojtěch Nádeníček
Václav Holík
Karel Lukas
Roman Schubert
Radek Žák
Matěj Laštůvka
Filip Šincl
Petr Ratiborský
Lukáš Okleštěk
Miroslav Žanda
Martin Lepka

 

  • Miroslav Víšek
    Miroslav Víšek
  • Jakub Resler
    Jakub Resler
  • Václav Ogrocki
    Václav Ogrocki
  • Václav Marada
    Václav Marada
  • Martin Klimek
    Martin Klimek
  • Matěj Hrubý
    Matěj Hrubý
  • Pavel Bittner
    Pavel Bittner
  • Martin Jílek
    Martin Jílek
  • Dominik Lasovský
    Dominik Lasovský
  • Daniel Ohrablo
    Daniel Ohrablo
  • Jan Smékal
    Jan Smékal
  • Ondřej Paclík
    Ondřej Paclík
  • Kryštof Appl
    Kryštof Appl
  • Jiří Maistryzsin
    Jiří Maistryzsin
  • Adam Švéda
    Adam Švéda
  • Vojtěch Schwab
    Vojtěch Schwab
Miroslav Víšek
Jakub Resler
Václav Ogrocki
Václav Marada
Martin Klimek
Matěj Hrubý
Pavel Bittner
Martin Jílek
Dominik Lasovský
Daniel Ohrablo
Jan Smékal
Ondřej Paclík
Kryštof Appl
Jiří Maistryzsin

 

Adam Švéda
Vojtěch Schwab

Odchody:

Martin Antl – přestup do SC Sitzenberg/Reidling (AUT)

Martin Jedelský – přestup do SC Sitzenberg/Reidling (AUT)

Tomáš Chlup – přestup do TJ Sokol Hrabišín

Jan Krňávek – ukončení činnosti

Stanislav Strnad – přestup do TJ Sokol Tatenice

Příchody hráčů:

Lukáš Toman – obnovení činnosti

Roman Puchr – přestup z 1. FC Olešnice

David Kutal – z dorostu

Jakub Morávek – z dorostu

(stav k 18. 3. 2022)

Realizační tým


Vedoucí mužstva
Jiří NevrklaTel.: +420 607 807 059

Předseda
Jaroslav Appl
Tel.: +420 720 192 005

Trenér muži "A"
Otto Jáně
Tel.: 737 125 019
E-mail: jane.otto@seznam.cz

Trenér muži "B"
Antonín Jakeš
Tel.: +420 607 880 632

Trenér brankářů
Roman Schubert

Tel.: +420 739 721 086
E-mail: schubert.romes@seznam.cz


Asistent trenéra
Lukáš Okleštěk
Tel.: +420 777 797 821
E-mail: Lukas.oklestek@nordsued.com

Kustod
momentálně neobsazeno

Masér
momentálně neobsazeno

Sekretář klubu
Evžen Hampl ml.
Tel.: +420 737 637 048


Účetní klubu
Jarka Wolná

Tréninky


Úterý
17:30 – 19:00 hod.

Středa
17:30 – 19:00 hod.

Pátek
17:30 – 19:00 hod.

 

 

 

 

Partneři
Copyright © 2021, SK SULKO Zábřeh