Zábřeh – Šternberk – st. dorost – 7:0

9.4.2018

Výsledek: 7:0

Sestava:

Jílek Martin – Jarmar, Krňávek, Saidl – Navara,Holík,Dohnálek,Appl- Janák (Jílek Tomáš), Tareš( Faulhammer),Hartinger

Branky:

Appl 1x ,Janák 2x, Holík 1x, Jílek Tomáš  3x

Komentář:

Naše mužstvo vstoupilo do zápasu aktivně a vypracovalo si i řadu šancí,které bohužel hráči nepromněnili. Uklidnění přinesla až první branka, kdy střela Appla skončila v brance soupeře. Hráči si začali ještě více věřit a hra nepostrádala pěkné akce. Soupeř si prakticky sám nic nevypracoval díky naší důsledné hře a dobrému dostupování. Jediné 2 šance soupeře vznikly po nedorozumnění v obraně, vše ale vyřešil brankář Jílek.

Ve druhé půli naši hráči ještě víc zabrali a soupeře prakticky nepustili z jeho poloviny, výsledkem byl výsledek zápasu 7:0.

Více jak výsledek mě potěšila předvedená hra s řadou pěkných akcí a také výkony některých hráčů zaslouží pochvalu. Zejména Adam Jarmar byl oporou  a jeho výkon byl ozdobou tohoto zápasu.

Copyright © 2019, SK SULKO Zábřeh